Foto brenda vilës ku po pushon kryeministri Rama në Dhërmi

Edhe këtë verë kryeministri Rama së bashku me bashkëshorten e tij Lindën dhe vogëlushin Zaho po kalojnë pushimet në Jug të vendit, më konkretisht në Dhërmi.

Lapsi.al ka publikuar disa foto të vilës qeveritare të Dhërmiut ku po qëndron kryeministri Rama me familen.

Vila u përdor gjithashtu nga Ilir Meta dhe Sali Berisha gjatë kohës që ishin krerë të qeverisë, ndërsa tashmë këtë vilë po e shijon kryeministri Rama.

Ai e ka rinovuar totalisht vilën e vjetër, duke i bërë gjithçka nga e para.

Ju mund të pëlqeni dhe këto