Elisa Spiropali uron Bajramin ndryshe. Poston foton me vajzën dhe bashkëshortin

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë përmes një fotoje të veçantë. Ajo ndan me ndjekësit në “Facebook” një moment mjaft të bukur të familjes së saj, në këtë ditë të Kurban Bajramit.

Spiropali shfaqet e qeshur krah bashkëshortit dhe vogëlushes së tyre, ndërsa përbri fotos shkruan: Gëzuar nga ne të 3♥️.

Ju mund të pëlqeni dhe këto