Edi Paloka publikon foton, i kthehet Ramës: “Shqiptarët do pshurrin mbi hirin tënd”

Edi Paloka, nënkryetari i PD, ka sulmuar sërish kryeministrin Edi Rama, për të cilin thotë se ai është i gatshëm t’i bëjë zjarrin gjithçkaje.

Nëpërmjet një statusi në Facebook, Paloka ka bërë një paralajmërim për kreun e qeverisë teksa ka publikuar një foto të vjetër të tij.

“Rama nuk e ka problem ti vere zjarrin e te ktheje gjithshka ne hi, mjaft qe te jete i sigurte se mbi hirin do sundoje ai !Ndize ! Te shohim a do sundosh mbi hirin apo shqiptaret do pshurrin mbi hirin tend !”, shkruan Paloka.

Ju mund të pëlqeni dhe këto