Denoncimi tek Berisha: “Shau Ramën në Facebook, policia arreston të riun”

Pak më parë, Sali Berisha ka publikuar në Facebook foton e një djali të ri, duke u shprehur se ai është arrestuar me urdhër të kryeministrit Edi Rama.

Sipas qytetarit, i riu është prangosur sepse ofendoi kreun e qeverisë në Facebook.

“Skizoidi dhe kryesharesi i vendit arreston te rinj se e ofendojne ne FB. Turp! Rikthim tek eterit e tij xhelat te fjales se lire! Sb”, shkruan Berisha krah fotos së të riut.

Ju mund të pëlqeni dhe këto