Denoncimi: “Lleshaj po e fsheh të vërtetën e grabitjes në Rinas, ata e dinin ç’po ndodhte”

Pak më parë, Sali Berisha ka publikuar në Facebook denoncimin e një qytetari dixhital, i cili shprehet se ministri Sandër Lleshaj dhe policia po mbajnë të fshehur të vërtetën e grabitjes në Rinas.

Sipas këtij denoncimi, kinezët e kanë njoftuar brenda 1 minuti policinë që në fillimin e grabitjes, detaje këto që nuk po thuhen nga qeveria.

Statusi i Sali Berishës:

Denoncohet mashtrimi i Vasal Kimikut!

Narko policia u njoftua qe ne minuten e pare te fillimit te vjedhjes shteterore te shekullit. sb

Pershendetje dr eshte mashtrim ajo qe thot Sander Lleshaj per vonimin e njoftimit te policise per grabitesit ne aeroportin e Rinasit .E verteta eshte se kinezet kane lajmeruar policine brenda 1 minuti kjo esht 100% e sigurte dhe ata disponjone prova te sigurta per kete.ju lutem anonim

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto