Flower
Flower

Ç’po bënte Rama teksa studentët protestonin për tarifat e larta të universitetit?/ Video

Në ditën e dytë të protestës së tyre, studentët po protestojnë para godinës së ministrisë së Arsimit nën sloganin “Nuk jemi ngelsa”, duke kërkuar heqjen e vendimit për tarifën prej 670 lekë për çdo provim të mbartur.

Teksa mijëra studentë ishin të vendosur në qëllimin e tyre, kryeministri Edi Rama ndodhej në një nga hotelet luksoze të kryeqytetit, për të festuar marrjen e një firme të madhe në vend.

ERTV Live😊: Hyatt në Tiranë – Mbështetje për hotelet me 5 ⭐⭐⭐⭐⭐

Gepostet von Edi Rama am Donnerstag, 6. Dezember 2018

Ju mund të pëlqeni dhe këto