Flower
Flower

“Bravo, politika duhet të mësojë nga ju”, Kryemadhi komenton protestën e studentëve

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, është duke ndjekur protestën e studentëve kundra tarifave dhe pagesave për provimet e mbartura.

Teksa ka qenë duke e ndjekur atë në një televizion, Kryemadhi ka shkruar në një postim në Facebook se politika duhet të mësojë prej studentëve.

“BRAVO! Ju meritoni të jetoni të lumtur në Shqipëri. Politika duhet të mësojë prej jush. Respekt dhe mirënjohje!”, shkruan Kryemadhi.

BRAVO!Ju meritoni të jetoni të lumtur në Shqipëri. Politika duhet të mësojë prej jush. Respekt dhe mirënjohje!

Gepostet von Monika Kryemadhi am Donnerstag, 6. Dezember 2018

Ju mund të pëlqeni dhe këto