Basha kapet ‘mat’, si modifikoi foton për të rritur numrin e pjesëmarrësve në protestën e djeshme

Opozita e bashkuar zhvilloi protestën e rradhës dje në Bulevard, por numri i protestuesve ishte më i paktë në krahasim me atë të 11 majit.

Mirëpo, kreu i demokratëve ka përdorur Photoshop në fotot që ka publikuar në rrjetin e tij social, për të rritur numrin e pjesëmarrësve në të.

Ka qenë “Faktoje.al” që ka krahasuar fotot që ka publikuar Basha me ato ekzistuese, ku shihet montimi që u është bërë çadrave, siç mund të dallohet më poshtë.

Burimi: Faktoje.al

Ju mund të pëlqeni dhe këto