Plagosi ortakun e tij tek Rruga e Kavajës, flet Albert Allmuça: “Jam i izoluar nga Covid në shtëpi”

Autori i dyshuar i përplasjes me armë tek Rruga e Kavajës, Albert Allmuça, ka mohuar të ketë plagosur Sino Llanaj.

Familjarët e tij kanë deklaruar për “Newsbomb.al” se i afërmi i tyre ka disa ditë i izoluar në shtëpi si pasojë e koronavirusit.

Policia bën të ditur se janë shoqëruar disa persona por nuk dha identitetin e tyre. Albert Allmuça mohon të jetë shpallur në kërkim dhe ka shkuar vet në polici për të sqaruar ngjarjen.

Biznesmeni Sino Llanaj, foto 4 dite me pare ne Astir
Ju mund të pëlqeni dhe këto