Plagoset një person në Shkodër, zbardhen detajet e para

Një su.lm me ar.më ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër. Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në Bushat të Shkodrës.

Nga informacionet e para, rezulton se personi është qëlluar me ar.më. Ai është transportuar menjëherë në spital, ku po mjekohet.

Vijon…

Ju mund të pëlqeni dhe këto