Përplasje me policinë, protestuesit përçajnë kordonin e policisë tek kryeministria

Protesta e opozitës ka nisur ashtu sikurse ishte paralajmëruar në orën 18:00 të kësaj të shtune (13 prill).

Pas fjalimit të kreut të PD, Basha, protestuesit e opozitës kanë çarë kordonin e policisë, duke iu afruar derës së Kryeministrisë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto