Pasi nuk fitoi bashkinë e Vlorës, Valbona Mezini pozon me rroba banje: “He.lm për gjarpërinjtë”

Valbona Mezini ishte kandidatja e Bindjes Demokratike për bashkinë e Vlorës në zgjedhjet e 30 qershorit, e cila kapi shumë pak vota në krahasim me kryebashkiakun Leli.

Vetëm pak më parë, ajo ka thyer heshtjen pas humbjes në 30 qershor. Valbona ka pozuar e veshur me bikini dhe e shtrirë anës detit, ndërsa përshkrimi i fotos ka tërhequr vëmendjen.

“Helm për gjarpërinjtë”, ka shkruar Mezini krahas kësaj fotoje, duke lënë të gjithë të aludojnë se kujt ia dedikon këtë status.

Ju mund të pëlqeni dhe këto