Pamje shokuese/ Tre djem rrahin shokun me grushta e shkelma në mes të klasës të shkollës fillore

Një ngjarje e rëndë është filmuar në Njësinë Administrative Shalës të Cërrikut, ku tre moshatarë kanë dhunuar një djalë tjetër.

Në këtë video të dërguar nga një qytetar tek “JOQ Albania”, adoleshentët e kanë kapur djalin dhe e qëllojnë me grushta e shkelma.

 “Po ju shkruaj sepse jane qindra raste te tilla. Ka plot njeres anormal te cilet shikojne ata persona te cilet mund ti “shtypin” dhe…. ja cfare i bejne  Per keta persona anormale shteti duhet te marre masa. Dje ne ambjetet e nje shkolle 9-vjecare ne njesine administrative SHALES bashkia CËRRIK. Këto pamje tronditëse dhe tepër shqetësuese, tregojnë një panoramë të qartë se në ç’nivele të frikshme ka degraduar rinia e sotme në Shqipëri”, shkruan personi që ka dërguar videon.

Një e mban, dy e godasin ndërsa tjetri filmon skenën/ Nxënësit e fillores rrahin bashkëmoshatarin e tyre në Cërrik on Vidnews.

Ju mund të pëlqeni dhe këto