Ndezi pompën e ujit, por e zuri korenti! Ndërron jetë gruaja në Vlorë

Një grua 38-vjeçe ka ndërruar jetë, pasi ra në kontakt me rrymën elektrike. Viktima është I.A. 38 vjeç.

Mëngjesin e sotëm rreth orës 07:30 minuta gruaja duke tentuar të ndezë pompën e ujit ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

38-vjeçarja u dërgua me shpejtësi në spital, por fatkeqësisht kishte ndërruar jetë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto