Jozefina Topalli bëhet gjyshe

Vajza e Jozefina Topallit, Megi është bërë nënë për herë të parë sot.

Mësohet se Megi ka sjellë në jetë një bebe të shëndetshme, por ende nuk dihen detaje nëse është djalë apo vajzë.

Disa ditë më parë u publikuan foto të Megit me partnerin e saj, por që ende ka mbetur misterioz. Por ajo që dihet është se tashmë ata të dy jetojnë në kryeqytet.

Ju mund të pëlqeni dhe këto