Ishte në rradhë për vaksinimin por nuk pranoi, mjeku i Infektivit nxjerr sms-të: “E paskam dhj*rë”

Renato Osmënaj, mjek imazherist pranë spitalit Infektiv, ka deklaruar se nuk ka pranuar që të bëjë vaksinën anti-Covid.

Si pjesë e bluzave të bardha, Osmënaj ka pasur dje rradhën që të shkonte të vaksinohej. Por në një status në rrjetet sociale, ai shkruan me ironi se ka harruar që ishte rradha e tij për të marrë vaksinën.

E paskam dhjerë sot! Paskam harruar të bëj vaksinēn te stadiumi!”, shkruan mjeku krah mesazhit, duke lënë të kuptohet se nuk do ta bëjë vaksinën.

Mesazhi i publikuar nga mjeku

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto