I vihet fla.ka makinës së bashkëshortes së gjyqtarit në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, ku një makinë është përfshirë nga flakët.

Automjeti i tipit “Opel Korsa” është djegur pranë komisariatit nr.2, ndërsa pronarja e tij është bashkëshortja e gjyqtarit Sokol Binaj.

Ju mund të pëlqeni dhe këto