Humb jetën pushuesi kosovar në Velipojë

Nje ngajrje e rende ka ndodhur ne Velipoje, ku nje pushues nga Kosova ka humbur jeten.

Dyshohet se viktima rreth 86 vjeç, nga Kosova, ka pesuar atak kardiak pasi ka hyre ne uje.

Mesohet se viktima eshte identifikuar si Agush Kastrati.

Ju mund të pëlqeni dhe këto