Ate.ntat ndaj dy vëllezërve në Tepelenë, humb jetën njëri prej tyre

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë, ku dy vëllezër kanë rënë pre e një atentati.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Tepelenë, ku dy vëllezërit Artur dhe Artan Bresha janë qëlluar me armë zjarri.

Si pasojë, Arturi ka humbur jetën. Artan Bresha është në gjendje të rëndë në spital.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje, ndërsa policia është në vendngjarje.

Ju mund të pëlqeni dhe këto