Evidentohen 302 raste të reja me koronavirus, humbin jetën 4 persona

Në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 4 persona nga koronavirusi. Po ashtu, janë evidentuar 302 raste të reja.

Njoftimi i ministres Manastirliu:

Përditësimi i situatës së #COVID19 për 24 orët e fundit në Shqipëri:
302 të prekur
82 të shëruar
4 humbje jete
264 të shtruar në spitalet COVID
Mos harroni
#Maskë😷 #Distancë↔️ #Higjienë
#MbroShëndetin

Ju mund të pëlqeni dhe këto