E rëndë në Prrenjas/ Bie në gropë, humb jetën fëmija

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak më parë në Prrenjas. Një fëmijë ka rënë në një gropë me ujë dhe ka ndërruar jetë.

Mësohet se gropa në të cilën ka rënë fëmija ka pasur një thellësi prej 1 metër. Ende nuk dihet mosha e fëmijës dhe rrethanat e ngjarjes.

Vijon…


Ju mund të pëlqeni dhe këto