E rëndë/ Lëndohen dy persona, njëri kreu i njësisë Administrativë Kotë

Një plagosje ka ndodhur pak më parë në Vlorë, ku dy persona kanë mbetur të lënduar nga të shtënat me ar.më zjarri.

Sipas raportimeve të para, shtetasi 19 vjeç me inicialet A.B ka mbetur i plagosur, por ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spital.

Ai nuk ka lidhje me të plagosurin tjetër, i cili u qëllua në fshatin Kotë të Vlorës dhe ndodhet në gjendje të rëndë për shkak se ka marrë një plu.mb në gjoks. Mendohet se i plagosuri është kryetari i njësisë Administrative në këtë zonë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto