Aksident i tmerrshëm tek ‘Rruga e Kombit’/ Përplasen kamioni me makinën, rëndë dy vajzat

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm tek “Rruga e Kombit”, që ka lënë të plagosur dy vajza.

Raportohet se automjetet janë përplasur në aksin rrugor Milot-Rubik, ku shoferja dhe pasagjerja e makinës janë aksidentuar.

Në videon e publikuar nga “Balkanweb”, shihet se një furgon dhe një makinë janë përplasur me njëra-tjetrën ‘kokë më kokë’. Në këtë aksident është përfshirë dhe një makinë e tretë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto