E ngacmoi se*sualisht 32 vjeçaren, përfundon në pranga burri në Berat

Mëngjesin e sotëm, një 35 vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka ngacmuar se.ksualisht një 32 vjeçare në Berat.

Shtetasi me inicialet S.T, 35 vjeç dhe banues në Berat është arrestuar nga policia dhe ndaj tj rëndon akuza e “Ngacmin se.ks.ual”.

Njoftimi i policisë Berat:

Nga Specialistët e Seksionit për Krimet u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit:

S.T. 35 vjeç, banues në Berat.

Arrestimi i tij u bë pasi ka bërë kallëzim shtetasja K.G, 32 vjeçe, banuese Berat, se shtetasi i sipërpërmendur e ka ngacmuar seksualishtë.

Materialet i kaluan Prokurorise së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale “Ngacmim seksual”, parashikuar nga nenin 108/a, te Kodit Penal.Kuçovë

Ju mund të pëlqeni dhe këto